Monday October 23, 2017

Osnovni podatki Društva za taktične igre

Športno Društvo za Taktične Igre - DTI

Športno društvo za taktične igre je bilo ustanovljeno v začetku leta 1998 z namenom združevanja športnikov s področja taktičnih iger. Gre za skupinski šport imenovan airsoft, ki vključuje tek, orientacijo v naravi, ter smisel za skupinsko delo. Predvsem pa je ta šport zabaven. Član je lahko vsak, društvo pa je od leta 1999 naprej tudi uradno registrirano.

Več o aktivnostih društva, taktičnih igrah, članih, pravilih igre in podobno lahko poiščete na spletnih straneh društva.

Naziv in naslov:

Športno društvo za taktične igre
Ul. bratov Učakar 106
1000 Ljubljana