Tuesday September 22, 2020

Treningi Krav Maga

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V DTI gojimo raznolika športna znanja, ter skrbimo za primerno psihofizično pripravljenost naših članov. Ravno s tem namenom smo se povezali z organizacijo Krav Maga Slovenija, ki pod okriljem IKMI (International Krav Maga Institute) goji ta obrambni šport, ki ima z airsoftom kar nekaj stičnih točk. Več o slovenski veji si lahko preberete TUKAJ.

 

V formiranju je tako športni oddelek, ki bo v aprilu pričel z začetnimi treningi po prilagojenem programu za airsoft, kasneje pa bo svoja znanja nadgrajeval, med drugim s seminarjem, ki bo v mesecu juniju. 

 

Enotna prijava

Prijavite se z drugim računom:

Powered by OneAll Social Login
Prijava

Na vrh

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piskotke. We use cookies to improve our website and your experience when using it. Podrobne informacije..

Sprejemam piškotke.

EU Cookie Directive Module Information