Monday December 10, 2018

Foal Eagle

 

Situacija na Korejskem polotoku je napeta že dolgo in mirovni sporazum je daleč od podpisa. Južna Koreja je napovedala vojaško vajo z imenom Foal eagle, ki se bo začela odvijati oktobra 2014. Na vaji bodo preverjali usposobljenost sodelovanja artilerijskih in pehotnih sil v primeru napada na državo. Severna Koreja je kot odgovor proti državni meji napotila dodatne enote. Iz Pjongjanga so sporočili, da bodo na provokacije s strani Južne Koreje in poseganje v demilitarizirano cono odgovorili z napadom na južno sosedo, ter da nimajo zadržkov stopiti v totalno vojno. Republika koreja je odločno odgovorila, da se groženj s strani Severne Koreje  ne boji.

 

5. oktobra 2014 vabimo vse mladoletne airsoft navdušence na spopad z naslovom Foal eagle. Pripravljamo vam scenarij, kjer boste v nekaj urah na strani Severno ali Južno-Korejske armade sodelovali v napetem konfliktu, razplet pa bo odvisen samo od vas samih!

Dogodek je namenjen vsem mladoletnim, starim nad 15 let. Prijavite se lahko tudi klubi, a le v primeru, da bo na dogodku več kot pol vaših članov mladoletnih.

Za vse, ki ste brez lastne opreme imamo na voljo 8 kompletov za izposojo:
Komplet replika+zaščitna očala - prispevek 10€
Komplet replika+zaščitna očala+uniforma SV - prispevek 15€


Ker je prostor omejen, vas prosimo, da udeležbo najavite tukaj, prav tako pa na el. naslove:
Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.
Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

Pri prijavi navedite naslednje:
-ali potrebujete oziroma si boste izposodili opremo
-stran (Severna Koreja ali Južna Koreja)
-za klube: število udeležencev, mladoletnih in polnoletnih

Enotna prijava

Prijavite se z drugim računom:

Powered by OneAll Social Login
Prijava

Na vrh

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piskotke. We use cookies to improve our website and your experience when using it. Podrobne informacije..

Sprejemam piškotke.

EU Cookie Directive Module Information