Thursday July 09, 2020

SOBRA 5 - Gornja Radgona 2011

SOBRAPripadniki DTI smo se udeležili sejma SOBRA, ki je tokrat potekal petič. Na prireditvi smo sodelovali v okviru razstavljalskega prostora S&T Defense, kjer smo sodelovali v interaktivnih predstavitvah sistema za usposabljanje VBS2. V okviru tega smo imeli postavljen trenažer posadk za vozilo 8x8 SKOV Svarun, ter prikaz usposabljanja J-Tac osebja. Sejem je bil prvič v organizaciji Pomurskega sejma, zato je za vse, ki so bili vajeni tradicionalnega sejma v organizaciji SV izkušnja bila drugačna kot ponavadi. Predvsem so se dobro predstavile SV, Policija ter gasilske službe, med opremo pa velja poleg zunanjih razstavljalcev izpostaviti tudi precej dobro zastopanost podjetij, ki se ukvarjajo s prodajo taktične opreme vseh okusov. O omembe vrednih vas bomo seveda obveščali. Več slik si pa lahko ogledate v GALERIJI DTI.

Enotna prijava

Prijavite se z drugim računom:

Powered by OneAll Social Login
Prijava

Na vrh

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piskotke. We use cookies to improve our website and your experience when using it. Podrobne informacije..

Sprejemam piškotke.

EU Cookie Directive Module Information