Wednesday February 26, 2020

Otvoritev mednarodne vaje Immediate response 2014

 

 

 

Člani DTI smo se odzvali vabilu 1.BRSV ter na svečani otvoritvi mednarodne vojaške vaje Immediate Response 2014 predstavili delovanje svojega društva ter airsoft na splošno. Odziv je bil izredno pozitiven, tako na strani organizatorja, kot s strani obiskovalcev in udeležencev na vaji. 
Predvsem pripadniki tujih oboroženih sil so bili presenečeni tako nad realnostjo opreme (dokler niso videli, da v M4 in M249 ni znanih notranjih delov), kot tudi nad samim nivojem, ki ga dosega airsoft.

Enotna prijava

Prijavite se z drugim računom:

Powered by OneAll Social Login
Prijava

Na vrh

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piskotke. We use cookies to improve our website and your experience when using it. Podrobne informacije..

Sprejemam piškotke.

EU Cookie Directive Module Information